Schoolteam

Directie:
Kevin Dekyen –directie 1e graad en Okan
Els Poublon – directie 2e en 3e graad

Ondersteunend personeel:

TAC (Technisch Adviseur-Coördinator)
Vitalie Six

Leerlingenbegeleiding Menen:
Marleen Sissau
Ferret Aaron

Leerlingenbegeleiding Wervik:
Fay Decock
Pascale Seynaeve
Julie Lobbestael

Personeelssecretariaat:
Bram Vandewalle (personeelsadministratie)
Kim Leleu (financieel medewerker)

ICT:
Linton Verstraete

Okan/Vervolgschoolcoaching:
Kathleen Vandamme
Ine Martin

Overzicht van de vakgroepen en leerkrachten van onze school:

Aardrijkskunde:
Joyce Ostyn
Aaron Ferret
Evy Hendrickx

Wetenschappen:
Balder Knockaert
Evy Hendrickx
Veerle Deschuytter
Joyce Ostyn
Annelies Bulcke
Lissa Acke

Economie:
Ann-Sophie Devaere
Marleen Verschelde

Moderne Talen:
Annelies Defever
Sofie Maes
Julie Lobbestael
Ine Hanssens
Mariette Baeken
Raya Ghesquiere

Nederlands:
Isabel Degryse
Mariette Baeken
Nele Joye
Shana Maréchal

Latijn: 
Nathalie Beke

Geschiedenis/Cultuurwetenschappen:
Aaron Ferret
Emma Delporte
Lore Defossez

Wiskunde:
Hanne Lepoutere
Debora Gernaey
Annelies Bulcke
Mirjam Bekaert
Balder Knockaert
Ann-Sofie Devaere

PAV:
Carmen Vanassche
Martine Coussement
Mariette Baeken
Tatiana Lambert
Joyce Ostyn
Debora Gernaey
Deleersnijder Suzanne

Art&Act:
Sven Masschelein
Frauke Vanhaverbeke
Sarah Joos

LO:

Arne Leenknecht
Ingeborg Scherpereel
Tom D’Hondt
Clem Otté

Techniek/STEM: 
Lissa Acke
David Roussel
Joyce Ostyn
Annelies Bulcke

Huishoudkunde/Opvoedkunde/Verzorging:
Fabienne Vandenberghe
Mireille Verhelle
Barbara Planckaert
Silvie Bulcaen
Ann Baccarne
Lore Defossez
Van Cauwenberghe Margot

Martine Coussement

Schilderen en decoratie/ Duurzaam Wonen:
David Roussel
Nick Pauwels
Hendrik Ares

Ruben Vanwymelbeke

OKAN:
Kathleen Vandamme
Katrien De Meestere
Laurien Feys
Isolde Dewyn
Shana Maréchal
Robert Roose
Niki Ryssaert
Fien Huysentruyt

Levensbeschouwelijke vakken:
Caroline Roose
Wim Vangheluwe
Belinde Hausoul
Sarah Joos

Koben Timperman
Mohammed Dahdah
Nebojsa Hinic
Mohammed Ouisa